Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie na życie i dożycie z funduszem kapitałowym?

Posted on

Compensa oferuje swoim klientom połączenie ubezpieczenia na życie wraz z funduszem kapitałowym. Jednocześnie możesz zadbać o swoje zdrowie, życie oraz finanse. Dzięki tej polisie ubezpieczeniowej można zadbać o finansowa przyszłość bliskich nam osób w momencie naszej śmierci, a w połączeniu z funduszem kapitałowym klient zyskuje możliwość jednocześnie inwestowania oraz gromadzenia kapitału na naszą przyszłość. Compensa umożliwia rozszerzenie podstawowej formy ubezpieczenia o dodatkowe pakiety. Można wybrać spośród 17 różnych dodatkowych ubezpieczeń jak ubezpieczenia ze świadczeniami z tytułu uszczerbku na zdrowiu, pobytu w szpitalu, operację chirurgiczną lub leczenie za granicą. Compensa umożliwia indywidualne dopasowanie oferty pod konkretne potrzeby danego klienta. Dzięki wręcz idealnie skrojonej polisie ubezpieczeniowej Compensa jest w stanie zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo na wypadek zdarzenia losowego. Ubezpieczyciel stawia na innowacyjność swoich produktów, tak by zaspokoić oczekiwania wszystkich swoich klientów.

Podstawowy zakres ochrony polisy na życie

Ubezpieczenie na życie w Compensa to gwarancja ochrony w trudnych momentach życiowych. Polisa na życie to wsparcie dla rodziny po śmierci ubezpieczonego w momencie trwania polisy. Dzięki temu zabezpieczasz najbliższą rodzinę na wszelki wypadek oraz dbamy o to by, nie zabrakło im środków do życia. Wypłatę świadczenia otrzymuje partnerka, partner, dzieci lub inna osoba, która została zamieszczona w umowie ubezpieczenia. Wysokość świadczenia w głównej mierze zależy od sumy ubezpieczenia. Jeśli zakupiliśmy dodatkowy pakiet ubezpieczenia na życie z funduszem inwestycyjnym osoba wskazana, otrzymuje również równowartość jednostek, które udało się zgromadzić w Ubezpieczeniowym Funduszu Kapitałowym. W momencie dożycia do końca polisy ubezpieczony otrzymuje pełną sumę ubezpieczenia, którą wcześniej ustaliliśmy w umowie. 

Rozszerzenie umowy o dodatkowe pakiety

Compensa oferuje rozszerzyć zakres ochrony o inne ubezpieczenia, tak by dopasować je do potrzeb indywidualnych klienta. Ubezpieczenia dodatkowe w Compensa można podzieli na różne kategorie umów. Głównym ich przedmiotem jest życie oraz zdrowie klienta od następstw nieszczęśliwych wypadków, a także chorób.