Co obejmuje Polisa na życie w Compensa SA?

Posted on

Compensa to firma ubezpieczeniowa działająca od wielu lat na Polskim rynku. Ubezpieczyciel posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty ubezpieczeniowe, sprawdzone przez miliony zadowolonych klientów. Firma nieustannie rozwija swoją ofertę produktową, sieci sprzedaży oraz standardy obsługi tak, aby wyprzedzać oczekiwania wszystkich swoich klientów. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa należy do międzynarodowego konglomeratu Vienna Insurance Group, który jest znaczącym graczem na rynku ubezpieczeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Przedsiębiorstwo dąży, aby nadać marce Compensa nowego, wyrazistego charakteru, tak by była kojarzona w całej Polsce ze wsparciem oraz partnerstwem. Compensa stawia na spójną oraz trafiającą w potrzeby odbiorców komunikację, która pomoże firmie osiągnąć założone wcześniej cele. Firma zdaje sobie sprawę, że największym kapitałem w przedsiębiorstwie są jej ludzie. Dlatego dba o ich regularny rozwój, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Co obejmuje polisa ubezpieczeniowa na życie?

Polisa ubezpieczeniowa na życie ma zapewnić pełną ochronę naszych bliskich w momencie naszej śmierci. W podstawowym wariancie ubezpieczenia wypłata sumy odszkodowania przekazywana jest osobą umieszczony w polisie na życie. Umowę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym można zawrzeć na czas określony lub dożywotnio. Ubezpieczenie na życie w Compensa to nie tylko otrzymane wsparcie finansowe w momencie śmierci ubezpieczonego. Zakres ochrony może obejmować dużo więcej innych elementów. Polisę ubezpieczeniową można dopasować do naszych indywidualnych preferencji. Dzięki temu mamy możliwość zabezpieczyć w naszym życiu to, co jest dla nas najistotniejsze. Może to być życie i zdrowie zarówno ubezpieczonego, jak i jego najbliższej rodziny. Życie potrafi napisać różne scenariusze. Dlatego powodów, by wybrać odpowiednią polisę na życie, nam nie zabraknie.

Z jakimi elementami można połączyć ubezpieczenia na życie?


Ubezpieczenie na życie można również połączyć z innymi elementami jak z inwestowaniem naszych prywatnych środków. Ubezpieczenie na życie połączona z planem inwestycyjno-oszczędnościowym to wspaniały sposób na inwestycje części naszej składki w wybranych funduszach inwestycyjnych. Tego typu ubezpieczenie umożliwia ochronę naszego kapitału oraz inwestycje, która pozwoli budować nasz kapitał na przyszłość. 

.